bilgi@revizyonpys.com.tr 0 (362) 438 00 06

Revizyon Kurumsal

Revizyon Proje Yönetim Sistemi Şirketi 2013 yılı Ocak ayında Samsun Atakum’da kurulmuştur. Sektörde ki tecrübesi 2005 yılında uzanan, sadece konut projelerine yönelik satış ve pazarlama danışmanlığı hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Şirket 2018’ de Candoğan Gürhan GÜL, Emre ÖZTÜRK, Okan Orhan SIĞIRCI ve Serdar TUĞRUL ortaklığıyla ve yenilenen vizyonu ile ekibini gittikçe büyüten, yeni hizmet kolları ile de sektöre damga vuran daha profesyonel bir Proje Yönetim Şirketi haline gelmiştir.


Ekibimiz

Candoğan Gürhan GÜL
Kurucu Ortak
“Bana inşaat yapma, inşaat yapmayı öğret” cümlesindeki öğretici. İşinde tam bir usta. Alçısından sıvasına, sıvasından boya badanasına işin her konusuna hakim müteahit.
Emre ÖZTÜRK
Kurucu Ortak
“Arkadaşlar bugün ki toplantımız”... Anlaşılacağı üzere eğitimlerin kralı. Dümeni devraldığında ortamın havasını değiştiren tam bir atmacadır kendisi.
Okan Orhan SIĞIRCI
Kurucu Ortak
Küçükken dedesi sana miras olarak arsa verelim dediğinde" Kat karşılığı mı?" cevabı ile müteahit olacağının sinyallerini küçük yaşta vermiştir.
Serdar TUĞRUL
Kurucu Ortak
Senin yaptığın porföylü gider, benim anca hoşuma gider. Portföyünde 1+1 yoksa güzelim, fark etmez başka müteahite giderim.
Mehmet ÖZÇELİK
Gayrimenkul Danışmanı
Ofisin en yakışıklısı olduğum için arkadaşlar beni kıskanıyorlarmış Bence de kıskanmalılar yani. Çünkü yakışıklıyım abi, benim suçum ne?
Mustafa ÖZGÜN
Gayrimenkul Danışmanı
Yav ben bu sosyal medyaya bir giriş yapayım artık diyorum. Nick kısmına ne yazsak? Ne oldu neden güldün? Titreşim gönderebiliyoz dimi?
Halil İbrahim UYSAL
Gayrimenkul Danışmanı
Kardeşim benim BİO kısmına bir askerlik anımı yazmak istiyorum. Cüneyt? Kardeşim nereye? Hoop askerlik anıs.....
Ogün AKGÜL
Gayrimenkul Danışmanı
Bence Türkiye'nin en başarılı, en zeki en anlayışlı insanı Emre abi. Böyle yazalım Cüneyt Bey , bunu Emre abi de görecek değil mi ?
Mehmet KİRAZ
Gayrimenkul Danışmanı
Yönetim personeli mutlu etmiş, personel müşteriyi mutlu etmiş, sonra müşteri hepsini mutlu etmiş. Çok fesatsınız, kimselerin olmadığı çok uzaklara gideceğim.
Mustafa ALPEREN
Gayrimenkul Danışmanı
Yahu gayrimenkulün falan ne önemi var maksat muhabbet olsun. Çocuklar nasıl? Hazır konusu açılmışken elimde çok güzel bir daire var tam sizin aileye göre düşünür müyüz?
Sezgin PAZARLI
Gayrimenkul Danışmanı
Arkadaşlar duyduğunuz herşeye inanmayın asıl başarının sırrı müşteri memnuniyetidir. Memnun müşteri bir danışmanın yaşam kaynağıdır. Aynı hava, su, ateş ve tahta gibi.
Adem İNÇ
Gayrimenkul Danışmanı
Üzüm üzüme baka baka, portföyler düşürdü dara. Size de daire lazımsa hemen Revizyon’u ara : ) Şaka değil 438 00 06
Muhammed SUŞEHİRLİ
Gayrimenkul Danışmanı
Betül ÖZTÜRK
Gayrimenkul Danışmanı
Samet SIĞIRCI
Gayrimenkul Danışmanı